Hakmar Alışveriş Çeki Dünyasına Hoş Geldiniz!

Hakmar Alışveriş Merkezleri olarak İstanbul ve Kocaeli’de, geniş ürün yelpazesine sahip 33 şubemizle, kaliteyi en uygun fiyata sunmanın ve müşterilerimizin gözünde “güvenilir marka” olmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz.

Şarküteriden bakliyata, kasaptan unlu mamüllere, manavdan gıda ürünlerine, ev tekstilinden züccaciyeye, kırtasiyeden elektronik ev aletlerine kadar çok çeşitli ürünlerimizi, keyifle alışveriş yapılan ferah mağazalarımızda sunmaktayız.

Hakmar Alışveriş Çeki ile müşterilerimiz, 33 şubemizden dilediğine gelerek aradığı ürüne uygun fiyatla ulaşır ve dilerse servis araçlarımız ile de ulaşımını sağlar.

Bugüne kadar yüzlerce firma bizi tercih ederek binlerce çalışanına Hakmar Alışveriş Çeki hazırladı ve rahat bir şekilde ihtiyaçlarını karşılamalarına vesile oldu.

Siz de, istediğiniz tutarlarda ve adetlerde Hakmar Alışveriş Çeki sipariş verebilir; ister sizler birebir gelerek teslim alabilir, isterseniz biz firmanıza gönderimini sağlayabiliriz.

Detaylı bilgi ve talep için 0216 307 9393 telefon numaramızı arayabilir veya aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak talep oluşturabilirsiniz.

Bereketli ve hayırlı kazançlar dileriz.
Hakmar Alışveriş Merkezleri

Lütfen Formu Doldurunuz.