Markalarımız

Manav Ürünleri Grubu

Sivas Birlik, 2011'de Hakmar Şirketler Grubunun yükselen kalite standardı gereği, tüm meyve, sebze ve yeşillik ihtiyacının karşılanması amacıyla kurulmuştur.
 
Kendi sahasında, uzman kadrosu ile kaliteli ürünü uygun fiyata müşterileri ile buluşturmayı hedefleyen bir Grup şirketidir. Aradan aracıları kaldırarak, direkt üretici ile temasta olan Sivas Birlik, kalitesi yüksek ürünleri temin etmenin yanında, ihtiyacı doğrultusunda Anadolu'nun çeşitli illerinde üreticilerimize ürün ekimleri de yaptırmaktadır.
 
15.000 m2 üzerinde, 3.000 m2 kapalı alanda kurulu, içerisinde soğuk hava depolarından, paketleme ve yönetim bölümünüde ihtiva eden Pendik Güllübağlar hal deposunda faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Çeşitli hallerde de şubeler açan Sivas Birlik; her daim taze ve kaliteli ürünleri Hakmar Şirketler Grubu'nun satış noktalarında müşterileri ile buluşturmaktadır. İş hacmi, grubun cirosunun yaklaşık %20'si kadardır.
 
Kısa vade hedeflerimiz, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde büyük miktarlarda son teknoloji ile topraklı topraksız tarım yaparak, yaz-kış, kaliteli ürün üretmektir.
 
Hakmar Grup satış Noktalrında Hakmar Fresh Markası altında satış yapmaktadır.

BİZDEN

HABERLER

REYONLARIMIZ

HİZMETLERİMİZ

ŞUBELERİMİZ

İRTİBAT

MULTİMEDİA

FOTO / VİDEO

Yayalar Mahallesi Ankara Cad. No:173 Pendik/İSTANBUL
Telefon: +90 216 307 93 93 ... -... +90 216 307 95 95 - Faks: +90 216 307 77 90

E-Bülten Talep Formu