Markalarımız

Unlu Mamül Grubu

Unkar Gıda, Türk insanının ana besin kaynağı olan ekmek
ve unlu mamuller alanında, unlu mamüllerin tedarik ve dağıtımını, Hakmar gup şirketlerine bağlı Hakmar, Hakmar Ekspres Mağzaları, yerel ve ulusal marketlerde tüketicilerine en doğru şekilde sunmak amacıyla 2010 tarihinde kuruldu.
 
Unkar Gıda kurulduğundan itibaren devamlı kendini geliştiren, tüketici memnuniyetini ön planda tutan ve bunu kendisine ilke edinen bir kuruluştur. Unkar Gıda 2011 yılı sonunda 300 mağzaya hizmet vermeyi amaçlamış, bir sonraki hedefi "UNKAR" markasını tüm yerel ve ulusal marketlerde bir marka yapmaktır.
 
Hijyene, standart prosedürlere ve yasal mevzuatlara uygun bir şekilde hizmet veren ve bu kalitedeki 100'den fazla fırınla çalışan Unkar Gıda, bu fırınları belirli periyotlarla gıda mühendisleri tarafından denetletmektedir.
 
Unkar Gıda; ekmek, unlu mamuller ve dondurulmuş ürün grubunda sevkiyatlarını 20 araçla devam ettirmektedir.
 
VİZYONUMUZ
 
Lojistik ve unlu mamül sektöründe sıcak ve dondurulmuş yeni ürün çeşitleri ile sektöründe devamlılığını sağlamak için kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.
 
MİSYONUMUZ
 
Müşterilerimize ürün tedariği konusunda, yüksek kalitede, taze, sağlam ve uygun fiyatlı ürünleri en kısa ve hızlı bir şekilde ulaştırmak. Unkar Gıda olarak hizmet kalitesini devamlı yükselten ve müşterilerinin güvenini devamlı en yüksek seviyede tutmayı hedefleyen kaliteden ödün vermeyen bir kuruluştur.

BİZDEN

HABERLER

REYONLARIMIZ

HİZMETLERİMİZ

ŞUBELERİMİZ

İRTİBAT

MULTİMEDİA

FOTO / VİDEO

Yayalar Mahallesi Ankara Cad. No:173 Pendik/İSTANBUL
Telefon: +90 216 307 93 93 ... -... +90 216 307 95 95 - Faks: +90 216 307 77 90

E-Bülten Talep Formu