Markalarımız

Kuruyemiş Grubu

Hakmar Şirketler grubunun kuruyemiş ve kuru meyve ihtiyacını karşılamak için 2007 yılında kurulan Halis Kuruyemiş'in sektöründe geniş hedefleri olan, nihai müşteri memnuniyeti sunan güvenilir bir kuruluştur. Şirketimiz insan ve finansman kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak sürekli yüksek kalite ve hesaplı fiyat ilkesiyle, öncelikle müşteri memnuniyetini gözeten güvenilir bir kuruluştur. 
 
 
Bu ilkeler doğrultusunda merkezi İstanbul Pendik'te bulunan şirketin; Bursa, Gaziantep, Osmaniye ve Tokat´ta toplam 1.000 m2 alanda faaliyet vermektedir. Son bir yıl içerisinde lojistik ve makine yatırımına ağırlık veren Halis Kuruyemiş toplamda 200 şatış noktası ile faaliyet göstermektedir. Temel hizmet amacı "sürekli müşteri memnuniyeti"  olan Halis Kuruyemiş; bu amaca uygun olarak insan kaynakları çalışmalarına daha fazla önem vermiştir. Çalışanların sürekli eğitimlerle kendi yetenek ve becerilerini artırmasına önem vermiş, onlardan en üst seviyede verim almak için, düzenli bir şekilde sosyal faaliyetlerle motivasyonlarını desteklemiştir.
 
 
Halis Kuruyemiş vizyonunda açıklandığı hedefler doğrultusunda, kendi içinde, 2010 yılında dış ticaret birimini kurmuş ve aynı hedefler içerisinde ürün alımını bizzat yerinde ve konusunda Türkiye ve dünyadaki üreticiler ile ortak çalışmaktadır. Halis Kuruyemiş kısa sürede akılcı yatırımlarıyla bölgesinde lider, ülke genelinde sektöründe ilk sıralarda yer almıştır. Halis Kuruyemiş yüksek teknoloji takibi ve kullanması sürekli arge ve kalite kontrolü, dinamik ve güler yüzlü çalışanları, hızlı ve ilkeli yönetim anlayışı ile sürekli müşteri memnuniyetini hedefleyerek seköründe kalıcı ve öncü bir şirket olarak kalacaktır.

BİZDEN

HABERLER

REYONLARIMIZ

HİZMETLERİMİZ

ŞUBELERİMİZ

İRTİBAT

MULTİMEDİA

FOTO / VİDEO

Yayalar Mahallesi Ankara Cad. No:173 Pendik/İSTANBUL
Telefon: +90 216 307 93 93 ... -... +90 216 307 95 95 - Faks: +90 216 307 77 90

E-Bülten Talep Formu