Markalarımız

Et Grubu

ET DE KALİTE
 
Firmamız, uzun süreli tecrübesi ile bulunduğu konumda Et ve Et ürünleri sektöründe en ileri teknolojiyi kullanarak, modern sağlıklı ve hijyenik ortamlardan üretmiş olduğu et ve et ürünlerini, yıllardır kaliteli ve sağlıklı ürünlerle öncelikli olarak siz tüketicilerimize en iyi şartlarda ulaştırmayı amaç edinmiştir.
 
Temizlik ve sağlık koşullarına çok büyük önem verilen, hijyenik ortamlarda üretim yapılan tesisimizde tüm üretimler Hakmar-Et Tesisinde gerekli testler ve analizlerden geçtikten sonra tüketime sunulmaktadır.
 
Ürün yelpazemizde bulunan zengin markalarımızla üretmekte olduğumuz taze tavuk eti ve dana eti grubundaki birbirinden lezzetli ürünlerimiz 7 ton kapasiteli soğuk hava depolarımızda dinlendirildikten sonra siz tüketicilerimizin damak zevkine uygun kaliteli ürünler üretmekte ve pazara sunmaktayız.
 
 
TAZE VE SAĞLIKLI LEZZETLER İÇİN 
  
Sağlıklı ve lezetli sofralarımız için mutfaklarınızda kullandığınız et taze ve güvenilir olmalıdır.
 
Hak-Et'de özenle seçilmiş büyükbaş hayvanları islami usullere uygun şekilde Veteriner Hekimler kontrolünde kesilmektedir.
 
Hakmar üretim tesislerinde kullanım şekline göre işlenmekte ve Modifiye Atmosfer Ambalajlama (M.A.P) tekniği ile tazeliği ve sağlığı güvence alyına alarak paketlenmektedir.
 
Size de gönül rahatlığıyla sofralarınıza Hak-Et/Arpalı-Et'lerle lezzet katmak kalıyor.
 
M.A.P teknolojisi (Modified Atmosphere Packaging), ürünün belirtilen raf ömrünün uzatılması ve raf ömrü boyunca ürünün tazeliğini koruması için paketleme esnasında ürün içerisinde oluşan havanın alınıp yerine modifiye atmosfer gazının enjekte edilmesinden oluşan bir teknolojidir.
 
Firmamız 16 adet Hakmar Marketleri, 1 adet Hakmar-Et satış mağazası ve 109 adet Hakmar ekspress marketlerimizle hizmetinize sunulmaktadır.
 
HAK-PİLİÇ
 
Üretim tesislerinde insan eli değmeden, dünya standartlarında, teknoloji ve hijyen koşullarında üretilen ürünleri uzman kontrolünde, soğutmalı araçlarıyla, soğuk zincirini kırmadanşubelerine sevk etmekle müşterilerine en iyi hizmet kalitesini sunmayı ilke edinmiştir.
 
Firmamız; Hakmar Marketler zinciri, Hak-Et et satış mağazası ve Hakmar Ekspres Discount Mağazalar zincirine, günlük olarak, kalite standartları yüksek ürünlerini sevk etmektedir.
 
Hak-Piliç; müşterilerinin yüksek kalite ve hizmet beklentilerini karşılayarak, kalite ve dürüstlükten asla ödün vermemeyi değerleri olarak belirlemiştir.

BİZDEN

HABERLER

REYONLARIMIZ

HİZMETLERİMİZ

ŞUBELERİMİZ

İRTİBAT

MULTİMEDİA

FOTO / VİDEO

Yayalar Mahallesi Ankara Cad. No:173 Pendik/İSTANBUL
Telefon: +90 216 307 93 93 ... -... +90 216 307 95 95 - Faks: +90 216 307 77 90

E-Bülten Talep Formu