İK

HAKMAR İŞE ALIM SÜRECİ
 
Adaylarımız başvurularını, kendilerine en yakın mağazamızdan yapabilirler. Mağaza Müdürlerimiz ve danışma bölümünde görevli olan personelimiz, müracaat ve görüşme konusunda yardımcı olacaklardır.
 
Norm kadro çalışmalarına göre açık bulunan kadrolar için, mağazalarımızdan gelen başvurular üzerinden değerlendirmeler yapılarak adaylarla mülakat sürecine başlanır.
 
Temel Yetkinliklerimiz;
 
Mağaza çalışanlarında aradığımız temel özellikleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;
 
·     Etkin İletişim Becerisi,
 
·     Müşteri Odaklılık,
 
·     Çözüm Odaklılık,
 
·     Takım Çalışmasına Yatkınlık,
 
·     Problem Çözme Becerisi,
 
·     Sonuç Odaklılık,
 
·     İstekli Olmak,
 
·     Eğitim ve Gelişime Yatkın Olmak,
 
·     Mağaza Fiziki Koşullarına Çabuk Adapte Olabilmek.
 
 
ORYANTASYON
 
İşe alım kararı verilen adaylar; şirket hakkında bilgilendirmek, kurum kültürü ve görev yapacağı pozisyona alıştırmak ve iş süreçlerini öğretmek amacıyla oryantasyon programından geçerler. Oryantasyon programlarının içeriği ve süresi, bölümlere göre değişiklik göstermektedir.
 
EĞİTİM VE GELİŞTİRME UYGULAMALARI
 
Şirketimiz genelinde kişisel ve mesleki gelişime önem verilmekte ve çalışanlarımızın devamlı kendilerini geliştirmeleri için çeşitli eğitim programları uygulanmaktadır. Eğitimlerimiz uzman eğitimciler tarafında uygulanmaktadır.
 
KARİYER YÖNETİMİ
 
Şirketimizde yer alan kadrolar ve çalışanlarımız ile ilgili kariyer planlama çalışmaları yapılmaktadır. Her bir pozisyona ait kariyer yolları belirlenmekte,  kadronun gerektirdiği yetkinlikler ve çalışanlarımızın yetkinlikleri ile ilgili eşleştirmeler yapılmakta ve bu çalışma da eğitim ihtiyacı analizine veri sağlamaktadır. Böylece çalışanlarımız için bir üst kadro için hazırlanmaktadır. Ayrıca şirketlerimiz arasında bir üst pozisyona terfi imkanları da bulunmaktadır.
 
PERFORMANS YÖNETİMİ
 
Şirketimiz genelinde yetkinlik ve hedef bazlı performans sistemi uygulanmakta ve sonuçlar çeşitli insan kaynakları fonksiyonları için, insan kaynağı planlamasının yapılmasında ve prim sistemi uygulamasında kullanılmaktadır.

BİZDEN

HABERLER

REYONLARIMIZ

HİZMETLERİMİZ

ŞUBELERİMİZ

İRTİBAT

MULTİMEDİA

FOTO / VİDEO

Yayalar Mahallesi Ankara Cad. No:173 Pendik/İSTANBUL
Telefon: +90 216 307 93 93 ... -... +90 216 307 95 95 - Faks: +90 216 307 77 90

E-Bülten Talep Formu