Hakkımızda

KURUMSAL   1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Al..

KURUMSAL

 

1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 25'e çıkartmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2‘lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

 

Yüksek satın alma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle Hakmar; hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir.


Tecrübeli kadrolarla çalışmasına rağmen; personelini sürekli olarak eğitimlerden geçirmekte, kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını güleryüzlü servisle pekiştirmektedir. Belki de bu yüzden bölgesinde müşterileriyle bütünleşmiş ve adı neredeyse marketçilikle birlikte anılır olmuştur.

 

Özel marketçilik yazılımları ve pos sistemleriyle birbirlerine online ve entegre bir şekilde bağlı olan Hakmar Alışveriş Merkezleri, 15.000 çeşit ürün çeşidiyle; tüketiciye daha hızlı ve daha etkili bir hizmet sergilemekte, yenilikleri an be an uygulamaktadır.

 

Kurumsallaşmaya büyük önem veren Hakmar; başlatmış olduğu ISO 9001:2000 çalışmalarını sonuçlandırarak hizmet kalite belgesi alma hedefini gerçekleştirmek üzereyken, diğer yandan unlu mamül imalathaneleri için gerekli en yüksek belge olan HACCP'e de çok yakın bir gelecekte sahip olacaktır.

 

Şube sayısını, ürün ve hizmet kalitesini en kısa ve en hızlı sürede İstanbul'un tamamına yayma hedefi ise; Hakmar'ın temel ideallerindendir.

 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Hakmar’ın perakende sektöründe sürekli gelişimini hedef alan, nihai müşteri memnuniyetini sağlayan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, firmamızın sahip olduğu bilgi, insan, ve finans kaynaklarını en verimli şekilde katma değere dönüştürerek, sürekli geliştirmek, en kaliteliyi en uyguna müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

 

Mükemmele ulaşmak için değişimin önemine inanır, sürekli gelişmeyi ve değişmeyi hedefleriz.


Yüksek performansı sağlayacak imkan ve ortamları oluşturmak, motivasyonu ve uzmanlığı yüksek, takım çalışması yapan personelle çalışırız.


Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın, güvenilir ve sürekli gelişen organizasyonumuzda yer almasını sağlarız. Kaynaklarını verimli kullanan kârlı ve rekabetçi bir kurum olmak için çaba sarf ederiz.


İyi bir çalışma ortamı ve yeteneklerin geliştirildiği bir organizasyon olmayı amaçlarız. Bilgi ve deneyimlerin paylaştıkça çoğaldığına, sorunların ve olumsuz sonuçların paylaştıkça azalacağına inanırız. Kuruluş içi ve dışı ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı temel prensiplerimiz olarak kabul ederiz.

BİZDEN

HABERLER

REYONLARIMIZ

HİZMETLERİMİZ

ŞUBELERİMİZ

İRTİBAT

MULTİMEDİA

FOTO / VİDEO

Yayalar Mahallesi Ankara Cad. No:173 Pendik/İSTANBUL
Telefon: +90 216 307 93 93 ... -... +90 216 307 95 95 - Faks: +90 216 307 77 90

E-Bülten Talep Formu